Sopečný popel počasí

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií a marketingu.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Sopečný popel počasí

Za deštivý květen skutečně může sopečný popel , tvrdí vědci

Kompletní zpravodajství ze světa celebrit Severozápadní vítr by podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) mohl příští týden nad ČR přivát další sopečný prach od Islandu, vývoj bude hodně záležet na aktivitě sopky.
mojecelebrity.cz/clanekmuze-sopecny-popel-tvrdi

Letectví.cz

. islandských letištích normální. Irský letecký prostor je ohrožen novým oblakem sopečného popela, který se k němu blíží. IAA proto vyhlásil varování, konkrétní opatření ale budou záviset na vývoji počasí, směru postupu a hustotě mraku.
letectvi.cz/letectvi/PrintArticle69262.html

Severské listy - Sopka Hekla vybuchla

. spatřit zblízka velkolepé přírodní divadlo. Sopečný popel přitom může ucpat přívod vzduchu do motorů aut. Odborníci zároveň upozorňují, že plyny, které unikají na úpatí sopky ze země, jsou jedovaté. Situaci zhoršuje špatné počasí a sníh.
severskelisty.cz/noviny/uda0173.php

Za srážkově bohatší vulkanický popel - Lysá

produkovat vulkanický popel 14. dubna 2010 a trvalo 6 týdnů, než se utišila. Objevily se názory, že v atmosféře je kvůli sopečnému prachu nadbytek kondenzačních jader, která jsou příčinou vysokých srážkových úhrnů a oblačného počasí .
www.lysahora.cz/public/kapitola.phtml?kapitola=131933

Sopečný popel ? Další podivná "pandemie"

Jestli nejste schopen pochopit rozdíl mezi tím když nějaké letadlo vletí přímo do mraku sopečného popela nad sopkou a tím že nějaká sopka začne chrlit popel tisíce mil daleko tak no comment.
freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/74-sopecny-popel-dalsi

OrgoNet: Poprask kolem sopečného popela 2011

Po roce tu opět máme záležitost sopečného popela , který údajně ohrožuje lety. Loňská falešná sopečná akce, kdy klimateroristé přivedli k výbuchu islandskou sopku na E... a namluvili veřejnosti, že její popel se rozšířil bůhví kam, se
orgo-net.blogspot.sk/2011/05/poprask-kolem-sopecneho-popela-2011.html

Sopečný popel uzavřel letiště v Irsku a Skotsku. Nevzlétne...

Britské úřady varovaly, že sopečný popel by mohl ohrozit také severozápadní Anglii a Wales. Londýnu se však vyhne. Postižena podle agentury DPA nebude ani kontinentální Evropa.
zpravy.idnes.cz/sopecny-popel-uzavrel-letiste-v-irsku-a...

Vědci opět měří mrak sopečného popela - Letectví.cz

fází i v nejbližších dnech," cituje AFP ze zprávy ústavu. Sloup sopečného dýmu dnes dostupoval do výšky asi 6000 metrů, v první fázi po začátku erupce to bylo 9000 metrů. Výška dýmu však s množstvím vypouštěného popela nesouvisí.
www.letectvi.cz/letectvi/Article69287.html

Sopečný popel pocítíte i v příštích dnech. Bude oblačno

Počasí Sopečný popel pocítíte i v příštích dnech. 18. 04. 17:51 FV, Sopečný popel pocíme? To je slovensky a znamená to… 19. 04. 08:12 Feri, Zatím žádné známky o tom sopečném popelu , co to je…
aktualne.centrum.cz/domaci/pocasi/clanek.phtml?id=666157

Prach ze sopky Sarychev Peak obarvuje soumraky na severní

června došlo k již třetí výrazné sopečné erupci na severní polokouli od srpna 2008, jsme vás již informovali. Sopka Sarychev Peak na Kurilských ostrovech vychrlila do ovzduší obrovské množství (v řádu statisíc tun) sopečného popela ,..
www.astro.cz/clanek/3845